Blej tani

status:

Qese për ruajtjen e ushqimit Laica, 20X28cm, 50 copë

Numri i produktit: RMU-200000647
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Laica

7 00

Përfshinë TVSH 18%

8,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

13 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mënyra më e mirë për të mbajtur të pandryshuar freskinë dhe shijen e ushqimit tuaj.


Produkte të ngjashme