Blej tani

status:

Tablet Archos Oxygen 101S, 10.1", 3+32GB, 4G, i zi

Numri i produktit: RMU-200000602
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi ARCHOS

129 00

Përfshinë TVSH 8%

147,00 €
Ju kurseni: 18,00 €

12 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Archos Oxygen 101S, është një tabletë me përmasa të plota që funksionon në sistemin operativ Android. Ai përmban një ekran 10,1 inç me një rezolucion prej 1920 x 1200 piksele, duke ofruar pamje të mprehta dhe të gjalla.


Karakteristikat kryesore:


  •  Ekran 10,1 inç me rezolucion 1920 x 1200 piksele
  • Procesor MediaTek Helio X20 dhe 3 GB memorie të brendshme për performancë të qetë
  • Kapaciteti i ruajtjes së brendshme 32 GB, i zgjerueshëm deri në 128 GB me një kartë microSD
Detajet
GPS: Po
Kamera e përparme: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 6000 mAh
Kapaciteti i diskut: 32 GB
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Lloji i panelit: IPS
Lloji i procesorit: MediaTek
Madhësia e ekranit: 10.1"
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1200
Rezolucioni i kamerës së pasme: 2 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sensorët e orës: Akselerometri,Sensori i dritës
Sistemi operativ: Android
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme