Blej tani

status:

Celular ZTE Blade A72, 6.75", 4+64GB, DS, hiri

Numri i produktit: RMU-200000559
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi ZTE

105 00

Përfshinë TVSH 18%

121,00 €
Ju kurseni: 16,00 €

13 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ekrani i celularit ZTE Blade A72 ka një madhësi 6.75" LCD. Celulari funksionon në sistemin operativ Android 11 ndërsa mundësohet nga një procesor Unisoc. ZTE Blade A72. Furnizohet me bateri Li-Ion 6000 mAh + karikim të shpejtë 22.5 W. Sa i përket kakacitetit të memories vjen me 3 GB RAM dhe me një hapësirë ruajtëse 64 GB. Po ashtu ky celular përmban një kamerë të trefishtë që përbëhet nga 13 MP + 2 MP (makro) + 2 MP (thellësi) në anën e pasme ndërsa në pjesën e përparme ka një kamerë të vetme prej 5 MP.


Specifikat:


  • Madhësia e ekranit inch: 6.75
  • Rezolucioni i ekranit [Px]: 1080 x 2400
  • Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx: 5
  • Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx: 13+2+2
  • Kapaciteti i baterisë: 6000 mAh 
  • Sistemi opertiv: Android 11
  • Pesha: 214 g
Detajet
Bluetooth: Po
Forma e ekranit: E sheshtë
Frekuenca maksimale: 90 Hz
GPS: Po
Gjerësia: 77.5 mm
Identifikimi me fytyrë: Po
Kapaciteti RAM: 3 GB
Kapaciteti i baterisë: 6000 mAh
Kapaciteti i diskut: 64 GB
Karikim i shpejtë: Po
Lidhja me kufje: 3.5 mm
Lidhës USB: USB C
Lloji i kartës SIM: NanoSIM
Lloji i kartës së memories: Micro SD (TransFlash)
Madhësia e ekranit: 6.75"
Ngjyra: Hiri
Rezolucioni i kamerës së pasme: 13 MP
Rezolucioni i kamerës së përparme: 5MP
Sistemi operativ: Android
Wi-Fi: Po


Produkte të ngjashme