Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000517
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

7 00

Përfshinë TVSH 18%

8,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

13 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Switch Xiaomi MI, është një pajisje e gjithanshme dhe e përshtatshme që ju lejon të kontrolloni pajisje të ndryshme elektronike wireless. Me dizajnin e tij kompakt dhe mundësinë e montimit në mur, ai mund të vendoset dhe përdoret lehtësisht kudo në shtëpinë ose zyrën tuaj.

Detajet
Lloji i baterisë: CR2032
Lloji i lidhjes: Wireless
Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme