Blej tani

status:

Numri i produktit: RMU-200000506
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

45 00

Përfshinë TVSH 18%

49,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

8 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xiaomi Mi TV Stick, është një pajisje kompakte dhe portative që ju lejon të ktheni çdo televizor me HDMI në një televizor inteligjent. Ajo vjen me veçori të ndryshme që përmirësojnë përvojën tuaj të shikimit. Pajisja mbështet dekodera audio si DTS dhe Dolby Digital, duke siguruar zë me cilësi të lartë. Ai gjithashtu mbështet një gamë të gjerë të formateve audio duke përfshirë AAC, FLAC, MP3 dhe OGG.

Detajet
Bluetooth: Jo
Kapaciteti i diskut: 8 GB
Lloji i HD-së: Full HD
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni (piksel): 1920 x 1080
Sistemi operativ: Android
Thellësia: 92.4 mm
Versioni i Bluetooth-it: 4.2
Wi-Fi: Jo
Lartësia: 15.2 mm


Produkte të ngjashme