Blej tani

status:

Telefon Gigaset A170, wireless, i zi

Numri i produktit: RMU-200000265
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Gigaset

37 00

Përfshinë TVSH 18%

43,00 €
Ju kurseni: 6,00 €

14 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Celulari Gigaset A170 wireless ju ofron liri të plotë në thirrjet telefonike. I lehtë për tu montuar dhe përdorur, i krijuar nga materiale të forta dhe të qëndrueshme. Ekrani i ndriçuar ka dimensione 34x22mm, ndërsa pajisja mund të përdoret për thirrje të gjata nga 18 deri në 200 orë. Në këtë telefon ju mund ti ruani deri në 50 numra për qasje më të lehtë dhe thirrje të shpejta. 

Detajet
Dimensionet bazë: 89 x 43 x 89 mm
Frekuenca e hyrjes AC: 50- 60 Hz
Llojet e mbështetëses së krahut: Mbështetëse e fortë
Lloji i baterisë: AAA
Lloji i montimit: Në tavolinë/mur
Madhësia e ekranit: 1.5"
Ndërprerës i ndezjes & fikjes: Po
Ngjyra: E zezë