Blej tani

status:

Helmetë Xiaomi, M, 55-58 cm, e zezë

Numri i produktit: RMU-200000210
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi

20 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

31 %

Koha e dorëzimit 3 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Helmeta Xiaomi është e domesdoshme për njerëzit që ngasin biçikletë apo skuter. Ky produkt ofron nivelë të lartë sigurie dhe është me bateri si dhe me bluetooth. Kjo helmetë është bërë me një material të lehtë dhe të qëndrueshëm që është projektuar për të mbajtur kokën tuaj të sigurt dhe të sigurt gjatë udhëtimit.


Gjithashtu rripi i rregullueshëm i mjekrës siguron një përshtatje të rehatshme dhe rripat reflektues ju ndihmojnë të qëndroni të dukshëm në kushte me dritë të ulët.


Specifikat:


  • Diapazoni i perimetrit të helmetës: 55 - 58 cm
  • Materiali: Polikarbonat
  • Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
  • Materiali: Polikarbonat
  • Koha e karikimit: 3 orë
  • Dritë e pasme: Po
  • Ventilim: Po
Detajet
Bluetooth: Po
Gjinia: Unisex
Kapaciteti i baterisë: 450 mAh
Kohëzgjatja e karikimit: 3 h


Produkte të ngjashme