Blej tani

status:

Kabllo Xiaomi MI USB-C, 1.5m, e bardhë

Numri i produktit: RMU-200000169
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi

6 00

Përfshinë TVSH 18%

7,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

14 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kabllo Type-C në Type-C. Ka një gjatësi prej 150 centimetrash dhe ju ofron kalim të shpejtë dhe shumë të sigurt të të dhënave. Suporton karikim të shpejtë dhe është i përshtatshëm për nj shumllojshmëri pajisjesh si laptop, table, celularë etj.

Detajet
Gjatësia e kabllos: 1.5 m
Gjinia: Mashkull
Lidhësi 1: USB C
Lidhësi 2: USB C
Ngjyra: E bardhë
Versioni USB: USB 2.0


Produkte të ngjashme