Blej tani

status:

Korrektor Catrice HD, 015 Honey, 5 ml

Numri i produktit: REV-200000900
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Catrice

3 79

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Korrektori i lëngshëm i Catrice ofron mbulim optimal pa e tharë lëkurën.

Ky korrektor i lëngshëm është shumë i pigmentuar, i papërshkueshëm nga uji dhe zgjat për orë të tëra.

Formula shumë e pigmentuar dhe e papërshkueshme nga uji fsheh menjëherë rrathët e errët, papërsosmëritë dhe skuqjen.


Produkte të ngjashme