Blej tani

status:

Krem pudër Catrice HD Liquid Coverage, 040 Warm Beige, 30 ml

Numri i produktit: REV-200000895
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Catrice

8 19

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Krem pudra HD Liquid Coverage ofron mbulim të lartë, por natyral pa ndjenjë ngarkese në lëkurë.

Ka cilësi ultra-fluide, jashtëzakonisht efektive dhe afatgjatë.

Ajo mbulon papërsosmëritë deri në 24 orë duke e lënë lëkurën të butë dhe të barabartë.Produkte të ngjashme