Blej tani

status:

Maskarë për qerpikë Essence Lash Princesses, False Lash Effect Waterproof, 12 ml

Numri i produktit: REV-200000674
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Essence

4 09

Përfshinë TVSH 18%

Koha e dorëzimit 1 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Për qerpikë më voluminoz dhe kaçurrelë falë maskarës Lash Princess Curl & Volume nga Essence.

Kjo maskarë zgjat dhe u jep qerpikëve një volum të jashtëzakonshëm në një shtresë të vetme, duke nxjerrë në pah formën e syve tuaj.


Produkte të ngjashme