Blej tani

status:

Korrektor për grim Essence Camouflage+, 10 Light Rose, 5 ml

Numri i produktit: REV-200000666
Disponueshmëria:

9

Transporti:

FALAS

Furnitori: Rev-Duo
Brendi Essence

3 29

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Korrektori Essence + mbulon plotësisht rrathët e errët, skuqjen, puçrrat dhe tatuazhet - nuk do ta dinit kurrë se ato janë aty!

Formula e papërshkueshme nga uji nuk rrudhë apo zhytet në vija të holla. Korrektori do ta bëjë lëkurën tuaj të duket më e ndritshme, më të lëmuar dhe më të fortë.


Produkte të ngjashme

Produkte të shikuara