Blej tani

status:

Set pjatash LAMART LT9002, 6 pjesë, të bardha

Numri i produktit: PCK-200000623
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Lamart

13 90

Përfshinë TVSH 18%

24,00 €
Ju kurseni: 10,10 €

42 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit
  • Forma     katrore
  • Diametri   24,5 cm, 19,2 cm, 17,3 cm
  • Materiali   prej porcelani
  • Ngjyra    e bardhëSet pjatash porcelani për përdorim te përditshëm.Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë.

Seti i pjatave të ngrënies përfshin:

– 2 x pjata të cekëta

– 2 x pjata të thella 

– 2 x pjata ëmbëlsirash 

4

4 nga 5 Vlerësimet


Shkëlqyeshëm (0)
Shumë mirë (1)
Mirë (0)
E pranueshme (0)
E pakënaqshme (0)

June 18, 2024 10:47

Hasan

*

*