Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000563
Disponueshmëria

7

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

50 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit
  • Konsumi i energjisë 500 W
  • Lartësia 25.5 cm
  • Gjerësia 15.5 cm
  • Thellësia 23,6 cm
  • 2 Vite GarancionKy blender është ideal për përgatitjen e pijeve të freskëta dhe frutave, milkshakes, pije të përziera, kokteje, supa, salcë, ushqim për fëmijë. Tasi i përzierjes mund të hiqet dhe të përdoret si një enë udhëtimi dhe kapaku me një vrimë pirje parandalon derdhjen aksidentale. Pastrohet lehtë: ena, kapaku dhe tehu mund të lahen në mënyrë të sigurt në pjatalarëse. Ka dy shishe, një shishe e lëvizshme me vëllim 0.6 l dhe një me vëllim 0.3 litra. Shishet janë nga materiali Tritan cili përmban BPA dhe është rezistent. Tehu ka katër thika me çelik të lëvizshëm me cilësi të lartë të mbuluara me një shtresë titaniumi që parandalon humbjen e enzimave dhe vitaminave dhe redukton oksidimin e koktejeve ushqyese. Ka stabilitet të shkëlqyeshëm falë gotave thithëse dhe shishet janë të përshtatshme për mbajtësit e pijeve në makina.