Blej tani

status:

Tenxhere speciale për gatimin e orizit Sencor SRM 1550SS, 1.5L, çelik inox

Numri i produktit: PCK-200000456
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

24 50

Përfshinë TVSH 18%

52,00 €
Ju kurseni: 27,50 €

53 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

- Tenxhere speciale për gatimin e orizit

- Kapaciteti 1.5 l (për gatim 1,300 g oriz)

- Konsumi i energjisë 500 W

2 Vite Garancion


Kjo tenxhere është speciale për zierjen e orizit me avull. Materiali i saj është i bërë nga çeliku inox dhe ka një vëllim prej 1.5 litra. Kjo pajisje funksionon plotësisht në mënyrë automatike dhe është e përshtatshme për gatimin e të gjitha llojeve të orizit përfshirë edhe orizin e sushit. Pastrimi i saj eshte shume i lehte pasi qe siperfaqja e saj e mbrendshme eshte jo-ngjitese. Po ashtu tenxherja posedon një kapak qelqi me një vrimë për lëshimin e avullit të tepërt, një lugë speciale për oriz dhe nje kupë për matjen e sasisë së orizit. Tenxherja Sencor pas gatimit te orizit fiket automatikisht dhe kalon në funksionin “Keep Warm” ku e mban orizin të ngrohtë deri në 6 orë. Posedon këmbë anti-rreshqitese dhe doreza praktike për mbajtje në të dyja anët.

Përmasat : 29 x 29 x 23 cm.


Produkte të ngjashme