Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000396
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

148 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Thithësja elektrike Sencor pa qese siguron përdorim të rehatshëm dhe pastrim të lehtë, pasi që papastërtia mblidhet në një enë të posaçme që mjafton të zbrazet kur të jetë plot. Ky model funksionon mjaft diskret, pasi lëshon zhurmë deri në 75 decibel. Thithësja posedon teknologjinë e ciklonit për performancë të qëndrueshme dhe filtrin Clean Air Dual HEPA H13 që ofron filtrim të shkëlqyer të përshtatshëm për ata që vuajnë nga alergjitë. Gjithashtu, është e pajisur me rregullimin e fuqisë së thithjes, falë të cilit pastrimi është i rehatshëm dhe i sigurt edhe kur pastroni tapiceri ose perde. Shpalosja dhe palosja do të jetë shumë më e përshtatshme dhe më e shpejtë falë mbështjelljes automatike të kordonit dhe nuk është e nevojshme t'a ktheni kabllon me dorë, thjesht shtypni butonin e duhur dhe kablloja do të tërhiqet në pajisje.


Produkte të ngjashme