Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000205
Disponueshmëria:

7

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Lamart

13 80

Përfshinë TVSH 18%

29,50 €
Ju kurseni: 15,70 €

53 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Komplet pjatash porcelani për përdorim te përditshëm. Seti i pjatave të ngrënies përfshin 2 x pjata të cekëta, 2 x pjata të thella dhe 2 x pjata ëmbëlsirash dhe janë të lehta për mirëmbajtje dhe pastrim.

Specifikat:

Diametri: 27 cm/ 20 cm/ 19 cm

Materiali: Porcelan

Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme