Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000204
Disponueshmëria:

5

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Lamart

14 20

Përfshinë TVSH 18%

18,50 €
Ju kurseni: 4,30 €

23 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Set porcelani për përdorim të përditshëm. Seti përmban 4 pjata dhe janë të lehta për t'u mirëmbajtur dhe pastruar.

Specifikat:

Përmasat: 14 x 6,9 cm

Materiali: Porcelan

Ngjyra: E bardhë


Produkte të ngjashme