Blej tani

status:

Numri i produktit: PCK-200000132
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

23 80

Përfshinë TVSH 18%

50,00 €
Ju kurseni: 26,20 €

52 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo thithëse përdoret me bateri rimbushëse pa kabllo për fshirjen e papastërtive të thata dhe të lagura. Mund të përdoret deri 15 minuta pa rimbushje dhe ka një filtër të përhershëm që mund të lahet. 

Posedon një tregues të ngarkimit të baterisë LED dhe bashkë me këtë thithëse vijnë edhe furçat dhe shtojca për fshirjen e papastërtisë së lagësht. 


Specifikat:

  • NiMH bateri e rimbushshme 7.2 V (6x 1400 mAh)
  • Niveli i zhurmës: 80 dB
  • Fuqia: 45W
  • Përmasat (gjatësia x gjerësia x lartësia): 380 x 100 x 122 mm 
  • 2 Vite Garancion


Produkte të ngjashme