Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200130552
Disponueshmëria

9

Transporti:

FALAS

Brendi Deerma

36 00

Përfshinë TVSH 18%

41,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

12 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Deerma DR050 është një termos me cilësi të lartë nga brendi Deerma. Me një fuqi prej 300 W, ngroh në mënyrë efikase ujin për pijet tuaja të nxehta. Termosi ka një kapacitet prej 0.35 litrash, duke e bërë atë të përsosur për përdorim personal ose për servirje të vogla.

Një nga veçoritë e spikatura të këtij produkti është elementi i tij i fshehtë i ngrohjes, i cili siguron ngrohje të shpejtë dhe të barabartë. Kjo gjithashtu e bën shumë më të lehtë pastrimin e termosit, pasi nuk ka mbështjellje të ekspozuara për t'u shqetësuar.


Karakteristikat kryesore:


  • Fuqia: 300 W
  • Kapaciteti: 0.35 litra
  • Element ngrohës i fshehur
  • Funksioni termos
  • Përmasat: 81/81/217 mm


Produkte të ngjashme