Blej tani

status:

Furçë dhëmbësh për fëmijë Sencor SOC 0910BL, e kaltër

Numri i produktit: PCK-200000011
Disponueshmëria

3

Transporti:

FALAS

Furnitori: Front ICT
Brendi Sencor

42 80

Përfshinë TVSH 18%

57,00 €
Ju kurseni: 14,20 €

25 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Furçë dhëmbësh për fëmijë për pastrim sa më efikas të dhëmbëve, marka Sencor ka sjellë në treg brushën elektrike SOC e cila e bën pastrimin e thellë të dhëmbëve dhe largon bakteriet e ndryshme. Brusha elektrike posedon 2 programe mbështetëse për pastrim dhe rigjenerim të dhëmbëve, shpejtësia e larjes deri në 26,000 në minutë. "Smart Timer" ju jep mundësinë e zgjedhjes në 4 mënyra të ndryshme të pastrimit më të mirë duke ju falenderuar teknologjisë "Quadpacer". Treguesi LED i statusit të baterisë, konsumi jashtëzakonisht i ulët dhe jetëgjatësia e baterisë deri në 15 ditë me pastrim të përditshëm. Doreza me formë ergonomike siguron trajtim të këndshëm dhe koka furçash të këmbyeshme.

Përmbajtja e paketimit : 

1 furçë

2 koka furçash

1 mbajtës karikues

  • Furnizimi me energji: Bateri
  • 2 vite garancion


Produkte të ngjashme