Blej tani

status:

Xhel peeling Rako Strawberry 2872Q, bazë dredhëze, 100 ml

Numri i produktit: NRB-200000210
Disponueshmëria:

4

Transporti:

FALAS

Furnitori: Nrubi Group SHPK
Brendi Nrubi

3 50

Përfshinë TVSH 18%

4,50 €
Ju kurseni: 1,00 €

22 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Xhel për largimin e qelizave të vdekura të lëkurës me bazë dredhze. Lagështon, pastron dhe ndrit tonin e lëkurës.

Kur qelizat e tepërta të lëkurës së vdekur mblidhen në siperfaqe të lëkurës, ato e parandalojnë lëkurën e shëndetshme të marr frymë. Ato bllokojne (mbyllin) poret duke krijuar pika të zeza dhe akne. Xheli ndihmon për t’i hequr këto qeliza të dëmshme duke lënë prapa një lëkurë të butë dhe shkëlqyese.


Produkte të ngjashme