Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000933
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi elit

52 99

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ngrohës PTC në mur

Fuqia e ngrohjes: 1000W/2000W

Lëkundje automatike e grilave "lart dhe poshtë".

Perzgjedhje: ftohtë / ngrohtë / nxehtë 

Mbrojtje nga mbinxehja

Ekran LCD

Me telekomandë

Kohëmatësi deri në 12 orë

I papërshkueshëm nga uji: IP22

Me varëse peshqiri

Përmasat: 580x210x122cm


Produkte të ngjashme