Blej tani

status:

Smartwatch FitBit Inspire 3, 0.7", e zezë

Numri i produktit: MET-200000091
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi fitbit

109 90

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

FitBit Inspire 3 është një gjurmues aktiviteti elegant dhe elegant që mund të monitorojë lëvizjet dhe rrahjet e zemrës suaj me saktësi të jashtëzakonshme. Me deri në 7 ditë gjurmim të detajuar të të dhënave, mund të mbani shënime për nivelet e aktivitetit tuaj ditor dhe modelet e rrahjeve të zemrës gjatë 30 ditëve të fundit.


Karakteristikat kryesore:


  • Monitorim i saktë i rrahjeve të zemrës me intervale 1 sekondë gjatë stërvitjes dhe intervale 5 sekondash në të gjitha kohët e tjera
  • Rezistent ndaj ujit deri në 50 metra, duke e bërë atë të përsosur për not dhe aktivitete të tjera ujore
  • Jetëgjatësia e baterisë deri në 10 ditë, me një kohë karikimi të shpejtë prej vetëm 2 orësh
  • Pajtueshmëria me një gamë të gjerë të telefonave inteligjentë dhe sistemeve operative, duke përfshirë Apple iOS 14 dhe Android OS 8 ose më të lartë
  •  Karakteristikat e avancuara të gjurmimit të shëndetit, duke përfshirë monitorimin e SpO2, ndryshimet e temperaturës së lëkurës dhe gjurmimin e ciklit menstrual


Produkte të ngjashme