Blej tani

status:

Pad për karrige, eSHark ESL-CM1 TATAMI

Numri i produktit: MET-200000085
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

44 90

Përfshinë TVSH 18%

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një shtrojë shndërron karrigen tuaj të lojrave në një fron lojrash të denjë për një lojtarë.

Parandalon dyshemen tuaj nga gërvishtjet gjatë seancave të lojrave intensive dhe siguron një stabilitet shtesë.

Dimensionet (cm): 120cm (R) x 0,4cm


Produkte të ngjashme

72h

129 00
141,00 €
-9%
72h