Blej tani

status:

Karrige Gaming eShark ESL-GC3, Tokugawa, e zezë

Numri i produktit: MET-200000084
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

299 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Pushimoret e dores 4D

Mund të rregulloni lartësinë e mbështetëses së krahut, ta rrotulloni, ta lëvizni përpara-prapa ose brenda-jashtë.


Lëkurë ECO e butë

Mbulesa është prej lëkure eko-lëkure të butë për të siguruar një ndjesi të qetë ndërsa jeni në karrige.


Lëvizje te buta

Rrotat silikoni sigurojnë lëvizje të qetë në dysheme.


Specifikat

Pushimore te duarve 4D: Po

Lloji i artikullit: Karrige e lojërave

Rregullimi i këndit: Po

Bllokimi i këndit: Po

Madhësia dhe materiali: PU, 60 mm

Lartësia e sediljes (cm): 47,5 - 53,5

Madhësia e sediljes (cm): 56x58

Lartësia e mbështetëses (cm): 85

Gjerësia e shpatullave (cm): 54

Ngjyra: E zezë

Materiali i mbulesës së karriges: PVC

Materiali i kornizës: Metal

Përmasat (cm): 56x58x125 - 133

Lloji i bazës: 5 yje, 350 mm, metal

Ngarkesa (kg): 120

Kërkohet instalimi: Po

Madhësia e paketimit: 86x77x37 cm


Produkte të ngjashme