Blej tani

status:

Karrige Gaming eShark ESL-GC2, Takamikura, e zezë

Numri i produktit: MET-200000083
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

349 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me bazë të fortë metalike, eko-lëkurë të qëndrueshme dhe pambuk të veçantë, Takamikura do t'ju bëjë të ndjeheni komod edhe në seancat më intensive. Mbështetësi i dorës 4D dhe mekanizmi shumë funksional sigurojnë rehati maksimale, kështu që ju mund të qëndroni të përqëndruar në performancën. Me mekanizëm me shumë pjerrtësi, ju keni kontroll të plotë të pozicionit të uljes. Ka lartësi dhe kënd të rregullueshëm, të cilat gjithashtu mund të rregullohen në pozicionin e preferuar.


Specifikat


Përmasat (cm): 73 cm x 66 cm x (128 - 138) cm

Lloji i artikullit: Karrige lojërash

Materiali mbulues: lëkurë ECO

Ngjyra: E zezë / e gjelbër

Lloji i bazës: Baza metalike - 5 yje

Jastëk kokë dhe mbrapa

Ngarkesa: maksimumi 150 kg.

Lartësia e shpinës: 89cm

Madhësia e sediljes: 56 x 55 cm

Lartësia e sediljes: 128 - 138cm

Bllokohet pjerrësia

Pushimore për duar


Produkte të ngjashme