Blej tani

status:

Maus Gaming eShark ESL-M3 Aikuchi, gaming, i zi

Numri i produktit: MET-200000078
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

49 90

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ky maus është i fuqizuar nga sensori optik Pixart 3330 me deri në 7200 DPI dhe FIRE butonin kushtuar së bashku me 7 butona të tjerë të programueshëm.

Aikuchi është i pajisur me tetë butona të programueshëm në mënyrë të pavarur të cilat gjithashtu mund të përdoren si komanda makro. Butoni anësor, Fire, mbrapa dhe përpara, së bashku me butonat DPI, janë vendosur në mënyrë ergonomike për përshtatje dhe lehtësi optimale.

Përjetoni sensorin optik Pixart 3330 të klasit të lojrave me precizion të lartë me ndjeshmëri deri në 7200 DPI dhe shpejtësi ultrapolling 1000Hz.


Specifikat


Lloji i mausit: Butona 8D - 8

Chipset: Pixart 3330

Lloji i sensorit: optik

Rezolucioni: 7200

Përshpejtimi: 30G

Ndriçimi: RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme

Ngjyra: E zezë

Ndërfaqja: USB 2.0

DPI: 7200

Gjatësia e kabllos: 1.8m 

Dimensionet (mm): 124x68x43

Pesha: 150g


Produkte të ngjashme