Blej tani

status:

Numri i produktit: MET-200000075
Disponueshmëria:

1

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi eShark

55 00

Përfshinë TVSH 8%

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maus jashtëzakonisht i lehtë 60g i krijuar për një lojtar, fokusi kryesor i të cilit është performanca dhe rezultatet.

I pajisur me sensorin optik Pixart PMW3389, të bërë për saktësi dhe shpejtësi të lartë.

Ndriçim plotësisht i përshtatshëm RGB me 16.8 milion ngjyra. Me kalimin në anën e poshtme të mausit, mund të fikni plotësisht ndriçimin ose të ndizni ndriçimin me buton të ON / OFF. Me anë të softuerit mund të vendosni efekte të ndryshme ndriçimi ose të vendosni ngjyra të ndryshme për secilën cilësim të DPI.

16,000 DPI Pixart PMW3389 sensor optik me 400 IPS, përshpejtim 50G dhe 1000Hz.

NAGINATA është e pajisur me gjashtë butona të programueshëm në mënyrë të pavarur të cilat mund të përdoren gjithashtu si komanda makro. Butoni anësor, mbrapa dhe përpara, së bashku me butonin DPI, janë vendosur ergonomikisht për përshtatje optimale dhe komoditet.


Specifikat


Lloji i miut: Gaming 6D

Chipset: Pixart PMW3389

Lloji i sensorit: Optik

Rezolucioni: Deri në 16.000 DPI

Polling: 1000Hz

Përshpejtimi (acceleration): 50G

Jetëgjatësia: 20 milion klikime - Butonat OMRON

Ndriçimi: RGB

Interface: USB 2.0

Gjatësia e kabllit: 1.8m

Përmasat (mm): 126 x 65 x 39 mm

Pesha: 60g

Materiali: Plastikë

Ngjyra: E zezë

Software


Produkte të ngjashme