Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Web Kamerë Vimtag 812H, USB, 1080P, AutoFocus

Numri i produktit: MET-200000057
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

33 90

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Mikrofoni i integruar për anulimin e zhurmës zvogëlon zhurmën për të rritur cilësinë e zërit të videos tuaj, në mjedise të zhurmshme mund të kapni tingujt që dëshironi.

Plug and Play USB Webcam, Punon me USB 2.0, pa instaluar softuer shtesë, thjesht lidhni këtë kamerë në portin USB të pajisjes tuaj. Mbërtheni lehtë këtë kamerë në monitorët e kompjuterëve me panel të sheshtë dhe ekranet e laptopëve ose vendoseni në tavolina dhe sipërfaqe të tjera të sheshta.

Webcam Vimtag është i pajtueshëm me shumë sisteme operative. Webcam-i mund të jetë i pajtueshëm me softverin e sotëm të njohur për video / takime. I pajtueshëm me Windows XP, Mac OS 10.6 dhe Android 5.0 ose më të ri.


Specifikat


Mikrofoni i integruar - Po

Gjatësia e kabllit - 1.5 m

Ngjyra e produktit - E zezë

Interface - USB

Lloji i lentes - 3.6 M

Madhësia e sensorit të imazhit - 1 / 2.9 "

2MP, 1080p, Full HD

Përmasat (GjxHxH) - 80 × 33,5 x 124 mm

Këndi i shikimit - 90 °

Rregullimi i dritës; Plug and Play;Imazh adaptues; Thirrje video HD; Mund të vendoset horizontalisht në TV, Fuqia USB DC5V; Mbështet DNR; Mbështet WDR; Mbështet BLC

Detajet
Gjatësia e kabllos: 1.5 m
Rezolucioni i kamerës: 2MP