Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Karikues për veturë Acme CH 106, 2porte, Micro USB 3.1A

Numri i produktit: MET-200000042
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

12 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një karikues universal për veturë! Mbushni shpejtë pajisjet Micro që janë të pajisura me kabllo Lightning. Ka dy vende të USB më shumë që mund të mbushet nga udhëtarët tuaj. Përparësia më e madhe është dizajni modern dhe kompakt që e bën shumë të lehtë lidhjen e tij në veturë. Mbushësi është i lehtë dhe kompakt. Pa problem mund ta merrni me vete në udhëtime.


Specifikat

 

Tensioni i hyrjes:DC 12 - 24 V

Tensioni:5 V

Fuqia:15.5 W

Rryma e daljes:3.1 A

Nr. i portave USB: 2

Lidhës micro-USB:Po

Përputhshmëria

Për telefonat inteligjentë, tabletët, gjurmuesit e aktiviteteve,power bank, altoparlantë, kufje etj;

Ndriçimi: LED i bardhe

Treguesit LED:Po

Mbrojtje nga lidhja e shkurt:Po


Produkte të ngjashme