Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Kufje Bluetooth Acme BH214, të zeza

Numri i produktit: MET-200000026
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

18 90

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kufjet ACME BH214 Wireless On-Ear janë plotësisht të pajisura me zë me cilësi të lartë, bateri që zgjat deri në 60 orë dhe një buton për rritjen e basit që do të përmirësojë përvojën tuaj të dëgjimit.Pasi të keni mbaruar së dëgjuari muzikë, thjesht palosni kufjet në mënyrë që të zënë gjysmën e hapësirës!


Specifikat


Lloji i lidhësit Wireless

Buton luaj/pauzë: Po

Butoni i rritjes së basit: Po

Veshja e jastëkëve: Lëkure

Multi-lidhje: Po

Lidhja Wireless Po

Stili Mbi vesh

Diametri i degjueses 40 mm

Impedanca 16 Ω

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Distanca e punës deri në 10 m

Koha e bisedës (një karikim) 60 orë

Koha e gatishmërisë 1000 orë

Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë

Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC

Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB