Blej tani

status:

Kufje Bluetooth Acme BH317 Teal, të kaltërta

Numri i produktit: MET-200000025
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

18 90

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Me kufjet ACME BH317 bluetooth, mund ta bëni këtë deri në 60 orë me një karikim të plotë. Dhe nëse kjo nuk mjafton, vazhdoni muzikën përmes modalitetit pasiv ( AUX 3,5 mm). Kufjet më të mëdha nënkuptojnë më shumë rehati. Këto kufje të buta, të mbuluara me lëkurë, mund të palosen dhe të zënë gjysmën e hapësirës,duke perfshir butnonin per Luaj/Pauze .Në këtë mënyrë nuk do t'ju duhet ta ndaloni muzikën tuaj manualisht për një bisedë të shpejtë. Thjesht rrotulloni kufjet nga brenda dhe muzika do të ndalet.


Specifikat


Lloji i lidhësit Wireless

Buton luaj/pauzë: Po

Butoni i rritjes së basit: Po

Veshja e jastëkëve: Lëkure

Multi-lidhje: Po

Lidhja Wireless Po

Stili Mbi vesh

Diametri i degjueses 40 mm

Impedanca 16 Ω

Shtrirja e frekuencës 20–20 000 Hz

Distanca e punës deri në 10 m

Lidhja e pajisjes Type-C, Bluetooth, 3,5 mm AUX

Porta e karikimit USB: Po

Versioni i Bluetooth 5.0

Kontrolli i thirrjeve Po

Shirit koke i rregullueshëm, i palosshëm

Materiali Plastike

Kontrolli i zerit Po

Koha e bisedës (një karikim) 60 orë

Koha e gatishmërisë 1000 orë

Koha e rimbushjes së baterisë 1.5 orë

Lloji i furnizimit me energji elektrike Type-C, 5 V DC

Ndjeshmëria e mikrofonit 102 ± 3 dB