Zbritje për 7 & 8 Mars

Blej tani

status:

Acme Maus me kabllo MS10 Mini

Numri i produktit: MET-200000009
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

5 20

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maus i thjeshtë, por jashtëzakonisht i rehatshëm për t'u përdorur, është ACME MS10 mini

Përparësia e saj kryesore është butësia. ACME MS10 mini mausi optik peshon vetëm 53 gram, kështu që ju mund ta merrni me vete kudo ku shkoni pa ndjerë ndonjë peshë shtesë.

Mausi është gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i rehatshme për t'u përdorur,duke shfaqur dizajn minimalist - është i vogël dhe ka vetëm ato butona që janë absolutisht të nevojshëm.

Për më tepër, rrota e lëvizjes së gomës nuk do të lejojë që gishti të rrëshqet ndërsa e përdorni duke e bërë atë edhe më të rehatshme për t’u përdorur


Specifikat


Mouse optik me kabull

DPI: 1000

Pajtueshmëri :Windows XP / Vista / 7/8/10