Blej tani

status:

Acme Maus Wifi MW12

Numri i produktit: MET-200000007
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

8 40

Përfshinë TVSH 8%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maus i thjeshtë por jashtëzakonisht i rehatshëm për t'u përdorur është produkti ACME MW12 maus optik mini pa tela. Përparësia e tij kryesore është butësia. Mund ta merrni me vete kudo ku shkoni pa ndjerë ndonjë peshë shtesë. Mausi është gjithashtu shumë i thjeshtë dhe i rehatshem për t'u përdorur, duke shfaqur dizajn minimalist - është i vogël dhe ka vetëm ato butona që janë absolutisht të nevojshme. Për më tepër, rrota e lëvizjes prej gome nuk do të lejojë që gishti të rrëshqasë ndërsa e përdorni duke e bërë atë edhe më të rehatshme për t’u përdorur.


Specifikat


Lloji i lidhësit:USB

Lloji:Miu optik pa tel

Marrësi: Nano

Lidhje pa tela (2.4 GHz)

DPI:1000

Distanca e funksionimit:10 metra