Blej tani

status:

Zile e mençur me kamerë ACME SH5210

Numri i produktit: MET-200000001
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Furnitori: Metron SH.P.K.
Brendi acme

112 00

Përfshinë TVSH 18%

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

ACME SH5210 është zile e mençur për shtëpi, zyrë, me video kamerë, sd -card, 2x bateria, ka të integruar mikrofonin dhe ju ofron mundësinë të keni qasje përmes video kamerës në çdo kohë në shtëpin, zyrën tuaj përmes lidhjes nga telefoni juaj.

Specifikat e saj janë qasje me WIFI, HD kualitet, shikim gjatë natës, zbulim të lëvizjes.


Specifikat


Lidhjet :Wi-Fi, IEEE 802.11b / g / n

Gjatësia fokale:1.3 mm

Kendveshtrim :160 °

Kompresim video :H.264

Komunikim audio: Audio 2-kahëshe

Lidhës i energjisë :Mikro USB / 8–24 V AC

Rezolucioni:1.0 Megapixel (1280 x 720 px)

FPS:15 fps

Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 2 muaj (a)

Zbulimi i lëvizjes :Deri në 5 m

Në pajtueshmëri :Android 4.1 ose më i lartë iOS 9.0 ose më i lartë

Njoftime:Po

Micro SD Card (Max 64 GB)

Aplikacion:Smart Life ”për iOS dhe Android