Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200187383
Disponueshmëria:

8

Transporti:

FALAS

Brendi Maestro

41 00

Përfshinë TVSH 18%

44,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Blender manual Maestro MR-568 është një pajisje e fuqishme dhe praktike për kuzhinën tuaj. Me një fuqi prej 1000W dhe dy nivele shpejtësie, ky blender është ideal për përzierje dhe përgatitje të ndryshme ushqimore. Pajisja vjen me një enë plastike me kapacitet prej 0.6 litra dhe një aksesor për përzierje prej çeliku inox.

  • Fuqia: 1000W
  • Ngjyra: bardhë-argjendtë
  • Kapaciteti i enës: 0.6 litra
  • Dy nivele shpejtësie
  • Aksesorë të përfshirë: enë për përzierje, rrahës, enë me teh për përzierje
Detajet
Energjia elektrike: 1000 W