Blej tani

status:

Peshore elektronike Adler AD 8182, e zezë

Numri i produktit: KOM-200182026
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Adler

27 00

Përfshinë TVSH 18%

29,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

7 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Peshorja elektronike Adler AD 8182 është një pajisje moderne dhe e saktë për matjen e peshës trupore. Ajo vjen në ngjyrë të zezë dhe ka një kapacitet maksimal ngarkese prej 180 kg. Peshorja është e pajisur me funksionin e fikjes automatike dhe ka 4 sensorë për matje të saktë.

  • Ngjyra: e zezë
  • Kapacitet maksimal: 180 kg
  • Njësi matëse: Kg, lb, st
  • Furnizimi me energji: 4 x AAA
  • Platformë plastike
Detajet
Ngjyra: E zezë