Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200160476
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Amzchef

117 00

Përfshinë TVSH 18%

134,00 €
Ju kurseni: 17,00 €

13 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Shtrydhësja Amzchef 1501-GA është një pajisje e fuqishme dhe efikase për shtrydhjen e lëngjeve. Me një motor prej 150W dhe dy shpejtësi të ndryshme, kjo shtrydhëse ofron performancë të lartë dhe fleksibilitet në përdorim. Ngjyra gri e saj i jep një pamje moderne dhe elegante.

Shtrydhësja përfshin një shtytës produkti, një enë për mbeturina me kapacitet prej 0.7 litra dhe një enë për lëng me kapacitet prej 1000 mililitra. Funksioni i kthimit mbrapa (rewers) siguron që të gjitha pjesët e frutave të shtrydhen në mënyrë optimale.

  • Motor 150W
  • Dy shpejtësi të ndryshme
  • Funksion kthimi mbrapa
  • Enë për mbeturina 0.7 litra
  • Enë për lëng 1000 mililitra
Detajet
Energjia elektrike: 150 W