Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200148956
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi intel

719 00

Përfshinë TVSH 8%

774,00 €
Ju kurseni: 55,00 €

7 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Intel Core i9-14900KF është një procesor me performancë të lartë i krijuar për përdoruesit e fuqishëm dhe lojtarët. Ai përmban një Socket 1700, i cili siguron një lidhje të sigurt dhe efikase me motherboard-in tuaj. Me një shpejtësi të orës turbo deri në 6 Ghz, ky procesor ofron performancë të shpejtë rrufe për detyra të vështira dhe lojë të qetë.

Detajet
Lloji i procesorit: Intel Core i9


Produkte të ngjashme

244 00
293,00 €
-17%

365 00
468,00 €
-22%

318 00
387,00 €
-18%

335 00
402,00 €
-17%

93 00
112,00 €
-17%