Blej tani

status:

Ibrik Elektrik Bosch DesignLine TWK3P42, 1.7L, ngjyrë e zezë

Numri i produktit: KOM-200141752
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi BOSCH

58 00

Përfshinë TVSH 18%

61,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

5 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Ibriku elektrik Bosch DesignLine TWK3P42 është një pajisje e domosdoshme në çdo kuzhinë. Me një kapacitet prej 1.7 litrash dhe ngjyrë të zezë, ky ibrik kombinon funksionalitetin me dizajnin modern. Përveç kësaj, është i pajisur me disa veçori të avancuara për sigurinë dhe lehtësinë e përdorimit.

  • Kapaciteti i madh prej 1.7 litrash.
  • Materiali i ndërtimit prej çeliku inox, i qëndrueshëm dhe i lehtë për tu pastruar.
  • Veçori sigurie si fikja automatike pas vlimit, mbrojtja nga nxehja e tepërt dhe bllokimi i ndezjes pa ujë.
  • Treguesi i nivelit të ujit dhe butoni i hapjes së kapakut për përdorim të thjeshtë.
  • Baza rrotulluese dhe këmbët jo-rrëshqitëse për stabilitet maksimal.
Detajet
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E zezë