Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200140498
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Puron

400 00

Përfshinë TVSH 18%

427,00 €
Ju kurseni: 27,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Puron PR10 është një robot i avancuar që kombinon dy funksione: pastrimin me thithje dhe larjen në mënyrë të lagësht. Ai vjen me një bateri litium-jon me kapacitet 3200mAh dhe tension 14.8V, që mundëson një kohë pune deri në 120 minuta. Roboti është i pajisur me navigim laser për efikasitet maksimal dhe ka aftësinë të kthehet automatikisht në stacionin e ngarkimit kur bateria është e ulët. Gjithashtu, vazhdon punën nga vendi ku ka mbetur pasi të jetë ngarkuar plotësisht.

Ky robot ofron një fuqi thithjeje prej 2500Pa dhe ka një zë fillimi prej vetëm 50dB, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim në ambiente të ndryshme pa shqetësuar. Ai mund të kontrollohet përmes një aplikacioni të dedikuar dhe komandon me zë në polonisht, si dhe përmes Wi-Fi. Përveç kësaj, roboti ka një sërë sensorësh për të shmangur pengesat dhe rënien nga shkallët.

Roboti Puron PR10 është i pajisur me aksesorë standarde si kontrollues në distancë, PSU, dy lecka mikrofibre për pastrim të lagësht, katër furça anësore, furçë pastrimi, rezervuar uji, rezervuar pluhuri, stacion ngarkimi dhe manual përdorimi. Ai është i përshtatshëm për pastrimin e shtëpive dhe zyrave, duke ofruar një zgjidhje të plotë për pastrimin e dyshemeve.

Detajet
Furnizimi me energji elektrike: Bateri