Blej tani

status:

Aksesor elektronik Wenko Bosio 51241, i bardhë

Numri i produktit: KOM-200126462
Disponueshmëria:

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Wenko

23 00

Përfshinë TVSH 18%

25,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

8 %

Ky produkt nuk është më në dispozicion.
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Produkti nga marka Wenko është një aksesor elektronik i dizajnuar për përdorim në shtëpi ose zyrë. Ky aksesor vjen në ngjyrë të bardhë dhe është bërë nga plastika e qëndrueshme. Përfshin një dalje HDMI për lidhje me pajisje të tjera multimediale.

  • Ngjyrë: i bardhë
  • Materiali: plastik
  • Përfshin dalje HDMI
  • I përshtatshëm për përdorim në shtëpi ose zyrë
  • Dizajn i thjeshtë dhe i qëndrueshëm
Detajet
Materiali: Plastikë
Ngjyra: E bardhë