Blej tani

status:

Kamerë Canon EOS R50 Body, e zezë

Numri i produktit: KOM-200117016
Disponueshmëria

1

Transporti:

FALAS

Brendi Canon

820 00

Përfshinë TVSH 18%

1 070,00 €
Ju kurseni: 250,00 €

23 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Një aparat fotografik është një pajisje që përdoret për të kapur dhe regjistruar imazhe vizuale. Ai përbëhet nga komponentë të ndryshëm që punojnë së bashku për të kapur dritën dhe për ta kthyer atë në një imazh të përhershëm ose dixhital. Kamerat janë bërë pjesë integrale e jetës së përditshme, duke u mundësuar njerëzve të ruajnë kujtimet, të komunikojnë vizualisht dhe të angazhohen në shprehje artistike.


• Mbështet Secure Digital, microSDHC, microSDXC

• Ndërfaqja Wi-Fi, mini jack 3.5mm, microHDMI, Bluetooth, USB Hi-Speed

Detajet
Ekran me prekje: Po
Interface i pajisjes: Bluetooth,Mini jack 3,USB Hi-Speed
Lloji i kartës së memories: SDHC,SDXC,Secure digital
Ngjyra: E zezë
Rezolucioni i videos: 4K
Teknologjia e ekranit: LCD


Produkte të ngjashme