Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200114271
Disponueshmëria:

2

Transporti:

FALAS

Brendi Braun

79 00

Përfshinë TVSH 18%

84,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Grill Braun Snack Maker 5 SM5001 është një pajisje e gjithanshme për kuzhinë, e dizajnuar për pjekje dhe përgatitje të ushqimeve të shpejta. Ky grill kontaktor siguron gatim të barabartë në të dy anët e ushqimit.

  • Fuqia: 800W
  • Ngjyra: e zezë
  • Funksioni automatik i fikjes
  • Dimensionet: 27.5 x 25 x 10.5 cm
  • Tipi i grillit: grill kontaktor
Detajet
Energjia elektrike: 800 W