Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200108645
Disponueshmëria

4

Transporti:

FALAS

Brendi eldom

29 00

Përfshinë TVSH 18%

38,00 €
Ju kurseni: 9,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Eldom TO280C është një thekse buke efikase që do ta bëjë rutinën tuaj të mëngjesit të lehtë.


  • Dizajn elegant dhe kompakt
  • Trup i qëndrueshëm prej çeliku inox
  • Funksioni i integruar i shkrirjes
  • Tabaka e heqshme e thërrimeve


Produkte të ngjashme