Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200091429
Disponueshmëria:

3

Transporti:

FALAS

Brendi BLACK + DECKER

171 00

Përfshinë TVSH 18%

182,00 €
Ju kurseni: 11,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7 payment8

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Hekuri me avull Black&Decker BXSS2400E është një pajisje e fuqishme dhe efikase për hekurosje. Ky hekur ka një pllakë qeramike që siguron rrëshqitje të lehtë dhe rezultate të shkëlqyera. Me presion të lartë të avullit dhe kapacitet të madh të rezervuarit të ujit, ky hekur është ideal për përdorim të përditshëm.

  • Fuqia: 2400W
  • Pllaka qeramike
  • Presioni i avullit: 7 bar
  • Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1300 ml
  • Teknologjia Calc Clean