Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200083581
Disponueshmëria

2

Transporti:

FALAS

Brendi Natec

16 00

Përfshinë TVSH 18%

21,00 €
Ju kurseni: 5,00 €

24 %

Koha e dorëzimit 4 ditë pune

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Natec Siskin 2 është një maus optik me wireless që ofron navigim të përshtatshëm dhe pa probleme. 


  • Komunikimi me wireless me mausin duke përdorur Bluetooth 5.0 dhe 2.4 GHz
  • Rezolucioni maksimal i punës prej 1600 DPI për gjurmim të saktë
  • Tre butona dhe një rrotë lëvizëse për kontroll të lehtë dhe intuitiv
  • Sensori optik me rezolucion minimal prej 800 DPI
  • Dizajn i lehtë dhe kompakt për transportueshmëriProdukte të ngjashme