Blej tani

status:

Lodër për shtrat të fëmijëve Babyono, hiri/e gjelbër

Numri i produktit: KOM-200081131
Disponueshmëria

Nuk ka stok

Transporti:

FALAS

Brendi Babyono

26 00

Përfshinë TVSH 18%

33,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

21 %

Nuk është më në dispozicion

payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Kjo Babyono është një lodër perfekte për shtrat të foshnjës suaj.


  • Përshtatshëm për foshnjat e moshës 0 vjeç e lartë
  • Bërë nga materiale plastike dhe poliester të cilësisë së lartë
  • Projektuar si për vajzat ashtu edhe për djemtë
  • Luan muzikë qetësuese për të ndihmuar foshnjat të flenë
  • E lehtë dhe kompakte, e lehtë për t'u mbajtur dhe ruajtur
Detajet
Materiali: Plastikë,Poliestër
Mosha: 0+ muaj


Produkte të ngjashme