Blej tani

status:

Numri i produktit: KOM-200076092
Disponueshmëria:

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Russel Hobbs

60 00

Përfshinë TVSH 18%

64,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

6 %

Dorëzimi deri , nëse bëni porosinë tuaj brenda .
remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Russell Hobbs 17888-56, është një enë gatimi elektrike e cila ju lejon të gatuani ushqime të ndryshme në mënyra të ndryshme. Është i pajisur me një keramik që ndihmon në nxehjen e shpejtë të ushqimeve dhe mbajtjen e tyre të nxehtë gjatë shërbyerjes.


Gjithashtu, Russell Hobbs 17888-56, ka një sistem të avancuar të kontrollit të temperaturës që ju lejon të përcaktoni temperaturën e dëshiruar për çdo ushqim që gatuani. Për më tepër, ai është i pajisur me një sistem sigurie që ju lejon të ndizni dhe fikni me lehtësi pa pasur frikë nga aksidentet. Nëse jeni në kërkim të enëve elektrike që ju lejon të gatuani ushqime të ndryshme në mënyra të ndryshme duke përdorur një sistem të avancuar të kontrollit të temperaturës dhe të sigurisë, Russell Hobbs 17888-56 është zgjidhja ideale për ju.

Detajet
Materiali: Çelik inox
Ngjyra: E zezë - argjend


Produkte të ngjashme